Eko škola - aplikacija

EKO - PANO

E-savjetovalište

Vremenik za šk. god. 2018./2019.

Zajednica učitelja koji uče

TED ideas worth spreading

TRADICIONALNA I DUGOGODIŠNJA HUMANITARNA AKCIJA „I NJIMA JE USKRS“ ZA KAŠTELANSKE BESKUĆNIKE I POTREBITE (od 30. ožujka do 09. travnja 2020.)
Autor: Ljiljana Čavka, 31. 3. 2020.

Tradicionalna i dugogodišnja humanitarna akcija pod nazivom „I njima je Uskrs“, unatoč novonastaloj situaciji vezanoj za koronavirus, ipak će se provesti na području Kaštela u vremenu od 30. ožujka do 09. travnja.

Akcija će se ove godine, umjesto škola i vrtića, organizirati u sedam velikih trgovina Ribole u kojima će u blizini blagajni biti postavljena kolica i košare s plakatima akcije u koje možete staviti vašu donaciju.

Cilj akcije je prikupiti osnovne kućanske i higijenske potrepštine za osobe u Prihvatilištu za beskućnike u Kaštel Gomilici te za socijalno ugrožene obitelji s područja cijelih Kaštela. Zbog nastale situacije s koronavirusom članovi udruge dio će donacija razvesti i starijim i nemoćnim građanima koji nisu u mogućnosti izlaziti do trgovina.

Ovu akciju organizira udruga Sveti Jeronim, koja i skrbi o prihvatilištu, uz suradnju s Gradom Kaštela i odgojno-obrazovnim ustanovama s područja grada.

U ovim teškim trenucima u kojima se trenutno nalazimo ne zaboravimo potrebite. Pokažimo veliko srce! Nema ništa ljepše od nekoga tko se trudi učiniti život ljepšim za druge.

Detaljnije informacije pročitajte u priloženom dokumentu.

Priloženi dokumenti:
humanitarna_akcija_2020.docx (31.14 KB)