Vijeće Europe: Anketa za roditelje/skrbnike
Autor: Ljiljana Čavka, 2. 6. 2020.

Poštovani roditelji/skrbnici!

Obavještavamo vas da je Vijeće Europe pokrenulo anketu za roditelje/skrbnike o obrazovanju o digitalnom građanstvu. Anketa je namijenjena upoznavanju percepcije roditelja/skrbnika i svijesti o digitalnom građanstvu i informacija koje bi im trebale i kroz koje kanale medija. Osim toga, postavljena su pitanja povezana s krizom COVID-19 s ciljem razumijevanja načina na koji se roditelji/staratelji suočavaju s njom.

Vijeće Europe ima namjeru  izraditi  određene alate kao potporu obrazovanju o digitalnom građanstvu koji bi odgovarali potrebama roditelja/staratelja i djece.

Molimo Vas da podržite ispunjavanje ove ankete u što većem broju od strane roditelja i skrbnika. Anketa je na hrvatskom jeziku, a poveznica na anketu je:

Hvala i srdačan pozdrav!

Ravnatelj: Petar Mustapić